חייגו עכשיו:  050-5350130   

 • ייעוץ קולינרי
 • H
 • K
 • W

קייטרינג לאירועים עסקיים

קייטרינג לאירועים עסקיים

שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים המוצעים בימינו מגוונים ביותר, כך שאם אתם מתכננים אירוע עסקי, רצוי שתבחנו את האפשרויות שעומדות בפניכם בקפידה.

מעבר לרמת הניקיון עליו שומרת כל חברה, איכות וטריות חומרי הגלם ואופן הגשת המנות, חשוב להכיר את הסגנונות השונים של חברות הקייטרינג.

אירוע עסקי אינו נחגג בכל יום ויש לו חשיבות רבה, במידה שלמשל מדובר בהשקה – המטרה של החברה היא לייצר רושם טוב שיגרום ללקוחות הקיימים להישאר עם החברה ובנוסף לכך למשוך לקוחות חדשים.

כמו כן, יכולה המטרה של האירוע לגייס משקיעים.

במידה שמדובר על אירוע שמיועד לעובדים – הרי שהמטרה תהיה לייצר חיבור בין העובדים, להראות להם שהחברה משקיעה בהם ורוצה לייצר להם חוויות ייחודיות גם מחוץ למסגרת שעות העבודה ואולי אפילו לשבור מעט את הדיסטנס שבין המנהלים והעובדים.

כך או אחרת, חשוב מאוד להתאים את סגנון הקייטרינג לאופיו של האירוע ולוודא שהמנות שיוגשו יתאימו לאורחים.

סגנונות נפוצים של שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים

בין סגנונות הקייטרינג הנפוצים ניתן לציין את הקייטרינג הבשרי.

קייטרינג בשרי נחשב לפופולארי ביותר, ייתכן שרוב האנשים מעדיפים אותו על פני אופציות אחרות, זאת למרות שמספר האנשים הצמחונים עלה בצורה ניכרת במהלך השנים האחרונות.

לצד המנות הבשריות שיכולות להיות למשל: סטייקים עסיסיים, פילה בקר, פרגיות ושלל אפשרויות אחרות יוגשו תוספות שונות. במידה שמדובר על קייטרינג כשר, לא תכלול הארוחה קינוחים חלביים.

סגנון קייטרינג נפוץ נוסף הוא הקייטרינג החלבי שנחשב לקליל יותר מאשר הקייטרינג הבשרי. הקייטרינג החלבי מתאים מאוד לאנשים ששומרים על כשרות משום שהוא מאפשר להם ליהנות בין היתר מקינוחים חלביים.

הקייטרינג החלבי מתאים גם לאירועים פחות רשמיים ויכול לכלול בין היתר: מאפים, פשטידות, גבינות שונות, פסטות וסלטים מגוונים.

כפי שהוזכר – מספר הצמחונים עלה בצורה משמעותית במהלך השנים האחרונות. כמו כן, עלה גם מספרם של הטבעונים.

כתוצאה מהביקוש הרב אחר קייטרינג טבעוני וצמחוני, החלו חברות קייטרינג רבות להציע תפריטים שמתאימים לצמחונים וטבעונים.

בין המנות שניתן למצוא בסוגי הקייטרינג הללו אפשר לציין מנות שמתבססות על מאפים מגוונים, ירקות ופירות.

עוד אופציה אהובה היא דוכני מזון, דוכנים אלו יכולים להיות בשריים או חלביים וכן דוכנים צמחוניים וטבעוניים.

מעוניינים להפתיע ולרגש את המוזמנים באירוע העסקי הבא שלכם?

לא משנה אם מדובר על קייטרינג בשרי, חלבי, צמחוני או טבעוני, יש לשים דגש מרכזי על הרמה של קייטרינג לאירועים עסקיים. הסגנונות שציינתי הינם כלליים וכל חברה יכולה לקחת את המנות לכיוון שונה מהאחרת.

במידה שאתם מחפשים קייטרינג מפתיע, מרגש ומעורר תיאבון, קייטרינג שלא מציע מנות שגרתיות, אתם מוזמנים לפנות אליי – השף אייל פינקלשטיין.

במהלך שנות עבודתי כשף מקצועי סיפקתי שירותי קייטרינג ברמה גבוהה ביותר ולמדתי כיצד להתאים את המנות שלי לדרישותיהם של לקוחותיי.

אני משקיע מחשבה רבה בכל מנה – מבחירת חומרי הגלם ועד אופן ההכנה, העיצוב וצורת ההגשה, בצורה זו המנות המוגשות מתאימות למוזמנים, לאופי האירוע, לשעה בה האירוע מתקיים ולמיקומו.

לארוחה משובחת שיוצרת רושם חיובי

אירועים עסקיים הינם חשובים ביותר והם מהווים הזדמנות אדירה עבור בעלי עסקים וחברות. באמצעות אירוע מושקע ניתן להעלות את המורל בקרב העובדים, לגייס משקיעים, לשמור על לקוחות קיימים ולהגיע אל ליבם של לקוחות פוטנציאליים.

מכיוון שאוכל הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת האירוע, חשוב להשקיע מחשבה מעמיקה בארוחה.

במידה שתקבלו ממני שירות, אדאג לכך שהארוחה שתוגש לאורחים שלכם תהיה טעימה ומשובחת ושתצרו את הרושם החיובי אותו אתם מעוניינים לייצר.

 

אולי יכול לעניין אתכם:

- קייטרינג בוטיק לאירועים

- סדנת בישול מרגשת לעובדים שלכם

לבירורים והזמנות צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם או חייגו: 050-5350130

 • מבחר תמונות מהגלריה שלנו
  לתמונות נוספות לחץ כאן >>

  4
  2
  5
  3
  a
  A (40)
  A (48)
  8
  A (64)

צרו קשר