חייגו עכשיו:  050-5350130   

  • ראשי
  • קייטרינג לאירועים קטנים

חוויה קולינרית מושלמת עם קייטרינג לאירועים קטנים

אייל פינקלשטיין פאוורשף מעניק ללקוחותיו שירותי קייטרינג איכותי לאירועים קטנים, המשלבים אנינות טעם ביחד עם ניסיון רב בתחום והקשבה מלאה לרצונות האישיים.

עם יותר מ- 18 שנות פעילות ומאות אירועים יש באפשרותנו להעניק לכל לקוח חוויה קולינרית טעימה ועשירה, הנכונה במיוחד עבורו.

החוויה המושלמת מבוססת על תפריט מנצח, כלי אוכל והגשה מרהיבים בעיצובם, וכמובן צוות מסור ואדיב שיעניק לכם שירותי קייטרינג איכותי לאירועים קטנים ברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש - אייל פינקלשטיין קייטרינג מומלץ לאירועים קטנים.

קייטרינג בוטיק לאירועים קטנים

הזמנת שירותי קייטרינג בוטיק שלנו לאירוע תזכה אתכם בתפריט וארוחת גורמה בלתי נשכחים. התפריט יתוכנן ויורכב על ידי השף אייל פינקלשטיין, בוגר בית הספר המוביל תדמור ואקדמיית המזון היוקרתית CIA בניו יורק. 

שף אייל פינקלשטיין - טעם הניסיון בקייטרינג איכותי לאירועים קטנים

אייל הוא שף מקצועי שעבד במסעדות הטובות והמובילות בארץ, ומלבד עיסוקו בחברת הקייטרינג משמש גם כיועץ קולינרי למסעדות, מנהל מערכי מזון ומפעיל מרכז לסדנאות בישול.

נתונים אלו הופכים את הבחירה בקייטרינג הבוטיק פאוורשף להצלחה בטוחה, אשר תעניק לכם ולאורחים שלכם חוויה קולינרית שלמה, איכותית וטעימה מאוד.

 קייטרינג לאירועים קטנים - קייטרינג איכותי לאירועים קטנים

קייטרינג לאירוע קטן - ליצור עם אוכל חוויה

יכולתו של השף הפרטי אייל פינקלשטיין להעניק שירותיo מושלמים של קייטרינג לאירועים קטנים בבית ובכלל, נשענת לא רק על ניסיון רב שנים, אלא גם על התייחסות מיוחדת להכנת ויצירת אוכל.

עבור השף, אוכל הוא אמצעי ביטוי יצירתי המאפשר לו להעניק ללקוחותיו את הצורך הבסיסי ביותר של הגדרה עצמית ובידול. למעשה, זהו מאפיין הבא לידי ביטוי כבר משחר האנושות, בניסיונות בלתי פוסקים ליצור ממרכיבי אוכל שונים מאכלים מיוחדים וטעימים.

מימוש צרכים אלו עבור הזולת מהווים עבור השף אייל פינקלשטיין זכות גדולה, כאשר הוא יכול לתכנן, לחשוב, להרגיש, לאלתר וליצור ללקוחותיו מנות ייחודיות וטעימות העונות על משאלותיהם וחלומותיהם.

קייטרינג לאירועים קטנים בהתאמה אישית מלאה

ברור לנו שלכל אדם, משפחה, עדה וחברה יש טעמים, רצונות וחלומות שונים הקשורים לאכול, ואותם אנו שואפים להביא לביטוי מלא בשירות קייטרינג איכותי לאירועים קטנים אותו אנו מספקים.

לכן, כל לקוח של חברתנו זוכה ליחס אישי וליווי מלא בתכנון תפריט הקייטרינג לאירוע קטן וגישות ההגשה, כך שיענו לטעמו וצרכיו בהתאם לאופי האירוע, מיקומו ושעת קיומו.

הזמנת שירותי קייטרינג מומלץ לאירועים קטנים

להזמנת שירותי קייטרינג לאירועים קטנים המותאם במדויק לצרכי האירוע, התקשרו עוד היום לקביעת פגישה וקבלת מידע נוסף אל אייל פינקלשטיין פאוורשף בטלפון 0505350130.

אולי יעניין אתכם גם שירות שף פרטי עד הבית